Acest website foloseste cookie-uri pentru facilitarea accesului si livrarea multiplelor functionalitati. Daca veti continua sa navigati, vom considera ca ati acceptat folosirea acestora.
X

[MAXIMUM_COMPARE_PRODUCTS]

Products
Products

Conector OpticalCON De Panou Neutrik NO2-4FDW-A

Code : no2-4fdw-a
Compare
Product description

Conector optic de panou cu feedtrough LC-Duplex si 4 contacte de lipit, carcasa metalica, IP65, include cauciucuri de etansare colorate.

Conectorul de panou functioneaza ca si "feed-trough" permitand intalare simplificata si conectarea unui Duplex LC conventional pe spate. Este construit intr-o carcasa metalica tip D si are un sistem automat de etansare pentru protectie maxima impotriva prafului si a mizeriei. Sunt incluse si cauciucuri de etansare colorate pentru identificarea modului de fibra: Multimode - negru, - Single mode PC - albastru, - Single mode APC - verde.

Caracteristici:

  • Proiectat ca si conectori feedtrough cu etansare automata
  • Este compatibil cu conectorii standard LC pe spate pentru instalare simpla
  • Conexiune pe fata fie cu conector opticalCON sau conector standard LC
  • Rezistent impotriva apei conform IP65, atunci cand este imperechiat
  • In caz de spatiu limitat conectorul poate fi montat si fara cauciuc (IP 52)
Produs
Tip mama
Electric
Rezistenta contact < 7 mΩ
Rezistenta dielectrica 1,5 kVdc
Rezistenta izolatie > 2 GΩ (initial)
Curent nominal pe contact 6 A
Voltaj < 50 V *
* Nu este compatibil cu standardul SMPTE, potrivit pentru aplicatii de studio interioare conform IEC 60664-1 (grad de poluare 1, categorie voltaj 1)
Mecanic
Forta de conectare < 45 N
Forta de deconectare < 45 N
Durata de viata > 5000 mating cycles
Forta de blocare 1000 N
Sistem de blocare Push-Pull
Directie de montare Fata
Tip sasiu D
Material
Contacte Bronz (CuSn6)
Insertie Poliamid (PA 6, PBT 30 % GR, PBT 50 % GR)
Carcasa Zinc turnat (ZnAl4Cu1)
Placare carcasa Crom negru
Split sleeve Ceramica
Mediu
Gama temperatura -40 °C to +75 °C
Optic
Conector optic LC-Duplex Feedthrough

 

 

 

Specifications
Connector type Female
For pannel
Comments
There are no comments
Write a comment
Contact
Ecaterina Teodoroiu street, 38, Brașov, jud. Brașov, Romania
L-V: 10:00 - 18:00 S: 10:00 - 14:00
Phone: (+40) 731 003 836
Email: contact@soundstil.ro
Register

Register to our newsletter. To email you information about our new products and services, please fill in the fields below

Choose language:
powered by teamshare
© Copyright 2019 Sound Stil
designed by headstart.ro
Classical Guitar Hora Eco Silver Maple 4/4
Code eco-paltin-silver-4-4
Out of stock
339,00 Lei
Out of stock
Warwick RB Streamer Std 5 Black OFC CHROME
Code streamer-5-black
In stock
1.690,00 Lei
In stock
Casti DJ Pioneer HDJ-X5
Code hdj-x5
At request
455,00 Lei
At request
Casti Studio Shure SRH440
Code srh440
At request
340,00 Lei
At request
Monitor Studio Active Pioneer S-DJ80X
Code s-dj80x
At request
990,00 Lei
At request
Casti DJ Pioneer HDJ-X5
Code hdj-x5
At request
455,00 Lei
At request
CD Player Pioneer CDJ-2000 NXS2
Code cdj-2000
At request
10.470,00 Lei
At request
Controler DJ Pionner DDJ-XP1
Code pioneer-ddj-xp1
At request
1.180,00 Lei
At request
NEW
Moving Head LED Spot Sound Stil SND 180S
Code snd180s
In stock
5.000,00 Lei
In stock
31,10 Lei
In stock
Lichid De Fum Sound Stil CLASSIC - Medium Density
Code lichid-de-fum-classic
In stock
64,90 Lei
In stock
Masina De Fum DjPower PT 1500A
Code pt-1500a
In stock
547,00 Lei
In stock